Praca

"NEONICA POLSKA" sp. z o.o.

NEONICA POLSKA Sp. z o.o. jest producentem światowej jakości oświetlenia LED od 1995 roku. Obecnie firma eksportuje własne produkty do ponad 57 krajów na wszystkich kontynentach.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Łódź

Godziny pracy: Pełny etat

Zadania na stanowisku:

  • obsługa dotychczasowych i pozyskiwanie nowych klientów,
  • prezentacja profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych LED,
  • identyfikacja potrzeb klienta, fachowe doradztwo techniczne,
  • opracowywanie ofert, negocjowanie kontraktów, zbieranie zamówień,

Od kandydatów oczekujemy:

  • silnej motywacji i nastawienia na wynik,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, negocjacyjnych i sprzedażowych,
  • łatwości przyswajania wiedzy technicznej i chęci dalszego rozwoju w środowisku technicznym.

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku handlowym w branży oświetleniowej lub w sprzedaży elektryki, materiałów elektroinstalacyjnych, pokrewnych branż, technicznych: instalacji alarmowych, systemów inteligentnych budynków itp.
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • znajomość języków obcych – szczególnie angielski,
  • obsługa programu Symfonia Handel lub podobny.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • stanowisko z dużą swobodą działania,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia

CV prosimy wysyłać na praca@neonica.pl