test

Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za obsługę Klienta biznesowego i detalicznego.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną, lubiącą kontakt z ludźmi, chętnie zdobywającą wiedzę, lubiącą wyzwania i swobodnie posługującą się językiem angielskim to SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta

(Branża Techniczna)

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów w ofercie Neonica,

  • obsługa po-sprzedażowa,

  • realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych,

  • stałe docieranie do nowych Klientów biznesowych i poszerzanie naszej bazy,

  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy w kontakcie telefonicznym i bezpośrednim z Klientem,

  • dbanie o podtrzymanie relacji z obecnymi Klientami.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych,

  • budowanie własnej bazy kontaktów,

  • realizacja własnych zadań i projektów,

  • chęć uczenia się,

  • dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i otwartość na ludzi.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@neonica.pl

Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia +48 42 630 52 25
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium