Kariera

NEONICA POLSKA – wiodący producent rozwiązań oświetleniowych o międzynarodowym zasięgu, działający od 1995 roku w Łodzi z własnym zakładem produkcyjnym i klientami w ok. 60 krajach na świecie.

Jeśli jesteś osobą niebojącą się wyzwań, posiadającą doświadczenie w marketingu (najlepiej z branży oświetleniowej/technicznej), cechuje Cię wysoka kreatywność i kultura pracy, wysoka znajomość marketingu internetowego, odpowiedzialność za powierzone zadania i samodzielność w ich realizacji, jesteś osobą wysoce komunikatywną i rozumiesz język inżynierski – JESTEŚ TYM KOGO SZUKAMY

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem firmy na rynku polskim i eksportowym, Neonica Polska prowadzi rekrutację na stanowisko:

Marketing & Social Media Manager

(Branża Techniczna)

Miejsce pracy: Łódź

Job Summary

Będziesz odpowiedzialny za koordynowanie i realizację strategii i zadań marketingowych firmy z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Głównymi celami tego stanowiska jest koordynacja i wsparcie działań marketingowych naszego biznesu obejmujących: reklamę, mailing bezpośredni, wydarzenia dla klientów, targi, media społecznościowe, materiały marketingowe i zarządzanie stronami internetowymi, wśród innych.

Koordynator wspiera projekty oraz inicjatywy mające na celu zapewnienie realizacji strategii rozwoju firmy i marki.

Koordynator ma zapewnioną dużą swobodę do wdrożenia własnych pomysłów i inicjatyw.

Główne zadania i obowiązki

  • Koordynowanie i realizacja strategii i zadań marketingowych firmy z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Odpowiedzialny za komunikację cyfrową poprzez generowanie contentu marketingowego taki jak video, newsletters i blogi dla naszych stron internetowych.
  • Realizuje codziennie zadania dot. Strategii Mediów Społecznościowych w ustalonych i aktywnych platformach cyfrowych (np. LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube, Blogs etc.) łącznie z publikowaniem treści.
  • Opracowanie I dopasowanie strategii marketingowej, aby osiągnąć definiowane cele marketingowe.
  • Strategicznie nadzoruje i raportuje o ważnych zmianach w mediach społecznościowych i sugeruje ewentualne odpowiednie reakcje.
  • Obsługuje wszystkie zadania związane z SEO i współpracuje z twórcami stron internetowych / treści.
  • Wspiera realizację, reklamowanie i realizacji eventów.
  • Pomaga w tworzeniu narzędzi (prezentacji, broszur, referencji do projektów itp.) dla zespołu sprzedaży.
  • Utrzymanie skonsolidowanej bazy danych mailingowych oraz tworzenie i wykonanie wysyłek masowych.
  • Pomaga w opracowaniu i realizacji strategii marketingowej, która uzupełnia cele sprzedażowe i biznesowe oraz opracuje odpowiednie kampanie marketingowe, aby zrealizować cele planu marketingowego.
  • Pomaga planować i zarządzać kampaniami wprowadzającymi nowe produkty.
  • Pomagaj koordynować seminaria i targi, w tym budżetowanie, organizowanie, tworzenie i wysyłanie zaproszeń.

Wiedza, doświadczenie i kwalifikacje

  • Ponad 3 lata doświadczenia w podobnej roli.
  • Doświadczenie w marketingu cyfrowym i mediach społecznościowych.
  • Doświadczenie w branży marketingu produktów technicznych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest koniecznością.
  • Zaletą będzie biegła znajomość języka francuskiego, hiszpańskiego i/lub niemieckiego.
  • Wymagane doświadczenie w elastycznym środowisku pracy, a także wysokie umiejętności obsługi komputera, w tym MS Office (Word, Excel i PowerPoint).
  • Wzorowe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej oraz umiejętność łatwego dostosowania się do nowych wyzwań w rozwijającej się organizacji.
  • Aktywnie uczestniczy w ważnych programach / inicjatywach firmowych, przestrzega standardów zawodowych i standardów jakości, przestrzega zasad i procedur firmowych oraz działa w sposób zgodny z wartościami naszych klientów i standardami etycznymi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@neonica.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium